Kontakt

W Cukierni Bizon znajdziecie domowe ciasta i wypieki na każdą okazję. Każdego dnia półki w naszym sklepie firmowym na Pradze Północ w Warszawie uginają się pod ciężarem pysznych słodkości i wytrawnych produktów. Znajdziecie na nich wszystko to, co najlepsze – od klasycznych babek i drożdżowych wypieków z sezonowymi owocami, przez serniki i szarlotki, aż po tarty, rolady i wykwintne ciasta z kremem. Oferujemy Wam zarówno słodkości na wagę idealne do popołudniowej kawy, jak i ciasta na specjalne okazje oraz torty i wypieki okolicznościowe przygotowywane na zamówienie.

Nasze słodkości możecie kupić codziennie od ręki w cukierni na Pradze Północ w Warszawie lub w razie potrzeby złożyć indywidualne zamówienie na spersonalizowane wypieki na dowolną okazję. Z chęcią przyjmujemy zlecenia na przygotowanie Waszych ulubionych ciast na imprezę rodzinną, wypieków świątecznych lub ciastek bankietowych, wykonujemy też efektowne torty. Nasi zdolni cukiernicy z przyjemnością przygotowują ciasta okolicznościowe w przeróżnych smakach.

Przy okazji wizyty w cukierni możecie też spróbować naszych wyjątkowych lodów, mamy dla Was owocowe sorbety i mleczne lody w wielu smakach.