Sklep firmowy Cukierni Bizon

Zapraszamy do naszej Cukierni firmowej, w której znajdziecie Państwo wszystkie nasze wypieki a w sezonie letnim pyszne lody naturalne na naszych własnych sprawdzonych recepturach.
W ofercie posiadamy ciasta domowe, torty tradycyjne, torty weselne oraz szeroką gamę tortów dla dzieci takich jak torty z nadrukiem na opłatku, z rysunkiem z żelu czy torty z masy cukrowej z figurką a wszystko dostępne również w opcji z dowozem do domu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ciast i tortów z naszymi produktami oraz galerię z realizacjami tortów na indywidualne zamówienia klientów.

W przypadku chęci zamówienia tortu według własnego wzoru wystarczy przesłać własny szkic tortu lub zdjęcie podobnego tortu wraz z opisem (plik można załączyć poprzez formularz do wyceny/zamówienia tortu). Istnieje możliwość odbioru zamówienia w naszej Cukierni na ul. Targowej 63 jak  również dostawy zamówienia do domu- w takim przypadku należy zaznaczyć w formularzu prośbę o dowóz oraz wskazać adres i preferowany termin i czas dowozu który następnie my potwierdzimy.

Do zamówienia tortów proponujemy również całą gamę ciast domowych i deserowych oraz ciastek sztukowych jako dodatek na imprezę okolicznościową w domu. Ciasta można domówić do zamówienia wpisując w uwagach w formularzu rodzaj ciasta (minimalne zamówienie to 1/2 kartonu).

W celu potwierdzenia zamówienia złożonego przez formularz kontaktowy zarówno z dostawą do domu jak i z odbiorem w naszej Cukierni wymagana jest wpłata zadatku. Może jej dokonać na miejscu w Cukierni lub przelewem.
Kwota zadatku to zazwyczaj ok 30% szacowanej wartości zamówienia.

W celu zamówienia tortu prosimy o wypełnienie formularza zamówienia. Wcześniej prosimy o zapoznanie się z regulaminem składania zamówień w Cukierni Bizon.

Cennik tortów obowiązuje wyłącznie w naszej firmowej Cukierni przy ul. Targowej 63, w celu uzyskania oferty detalicznej prosimy o kontakt z biurem.
Zamówienia na torty przyjmujemy odpowiednio wcześniej w zależności od stopnia trudności wykonania tortu. Szczegółowe terminy podane są również w Regulaminie składania zamówień.

Cennik

tort tradycyjny 39,00zł/kg
tort z nadrukiem na opłatku 49,00zł/kg
tort z rysunkiem z żelu 59,00zł/kg
tort z masy cukrowej z figurką 85,00zł/kg
tort w kształcie 2D z bitej śmietany 75,00zł/kg
tort w kształcie 2D z masy cukrowej 85,00zł/kg
tort w kształcie 3D z bitej śmietany 85,00zł/kg
tort w kształcie 3D z masy cukrowej 95,00zł/kg